Image Alt

Ekonomski fakultet Pale Univerziteta u Istočnom Sarajevu

  /  Вијести   /  Završena stručna praksa studenata u hotelu ‘Termag“

Završena stručna praksa studenata u hotelu ‘Termag“

U sali Naučno nastavnog Vijeća danas su podijeljeni certifikati studentima o završenoj stručnoj praksi u hotelu “Termag“ na Jahorini.

Uz prisustvo profesora i studenta Ekonomskog fakulta certifikate su podijelili prof. dr Ljubiša Vladušić, dekan fakulteta i gospodin Dragan Jakić, direktor hotela.

Dekan prof. dr Vladušić je istako značaj prakse za studente završnih i drugih godina, jer je uz znanje važna i vještina i zato su sporazumi sa privrednim sektorom i institucijama od velike važnosti i za fakultet i za sudente. On se ovom prilikom zahvalio svim prijateljima fakulteta u ovom slučajuhotelu “Termag“ na implementaciji sporazuma o saradnji u kome je jedna aktivnosti saradnje navedena stručna praksa studenata.

Sudenti su bili 6 sedmica na stručnoj praksi, prolazeći po fazama kroz sve funkcionalne cjeline u hotelu.

Certifikate su dobili studenti SP Turizam i hotelijerstvo: Nikola Spasojević, Dragana Đokić. Bojana Topalović, Milica Kurteš, Vedrana Granić, Blaženka Čajević, Stefan Ivanović i  Mirko Cuca.

Ekonomski fakultet Pale