Обавјештење – Упис 2010/11
ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНАТА У ПРВУ ГОДИНУ ПРВОГ ЦИКУЛУСА
(ШКОЛСКА 2010/2011 ГОДИНА)
Упис студената ће се обавити у термину од 05.07.2010. до 09.07.2010. године (од 09.00. до 14.00. часова).
Школарина се уплаћује на жиро – рачун
- За све студенте су потребне двије фотографије (величине као за пасош) и љекарско увјерење (са мишљењем психолога);
Студенти који се финансирају из БУЏЕТА и САМОФИНАНСИРАЈУЋИ треба да уплате:
- упис за семестар (И и ИИ семестар ) ………………………………………… 80,00 КМ
- формулари за упис (индекс; обрасци) …………………………………………. 20,00 КМ
- чланарина за библиотеку …………………………………………………….. 15,00 КМ
(уплата на властите приходе)
За САМОФИНАНСИРАЈУЋЕ :
- школарина за школску годину ………………………………………………… 440, 00 КМ
(уплата на јавне приходе)
Како попунити уплатнице за Упис 2010/11 (пдф)
в.д Д Е К А Н А
Проф. др Стиепо Андријић