Имаге Алт

Економски факултет Пале Универзитета у Источном Сарајеву

  /  Вијести   /  Обавјештење – Упис 2010/11

Обавјештење – Упис 2010/11


ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА УПИС СТУДЕНАТА У  ПРВУ ГОДИНУ ПРВОГ ЦИКУЛУСА
(ШКОЛСКА 2010/2011 ГОДИНА)

Упис студената ће се обавити у термину од 05.07.2010. до 09.07.2010. године (од 09.00. до 14.00. часова).

Школарина се уплаћује на жиро – рачун

  • За све студенте су потребне двије фотографије (величине као за пасош) и љекарско увјерење (са мишљењем психолога);

Студенти који се финансирају из БУЏЕТА и САМОФИНАНСИРАЈУЋИ треба да уплате:

  • упис за семестар (И и ИИ семестар ) ………………………………………… 80,00 КМ
  • формулари за упис (индекс; обрасци) …………………………………………. 20,00 КМ
  • чланарина за библиотеку …………………………………………………….. 15,00 КМ

(уплата на властите приходе)

За  САМОФИНАНСИРАЈУЋЕ :

  • школарина за школску годину ………………………………………………… 440, 00 КМ

(уплата на јавне приходе)

 

Како попунити уплатнице за Упис 2010/11 (пдф)

в.д  Д Е К А Н А
Проф. др Стиепо Андријић