Skip to content
Vi ste ovdje: Početna Početna Vijesti Spisak kandidata koji polažu prijemni ispit
Spisak kandidata koji polažu prijemni ispit Štampa El. pošta
utorak, 30 jun 2020 08:28

KVALIFIKACIONI ISPIT / 1. 7. 2020. godine u 9:00 časova

Kandidati su obavezni da na polaganje ispita ponesu lična dokumenta (ličnu kartu ili pasoš). Pored toga, na prijemni ispit je nophodno ponijeti zaštitnu masku.

Studijski program EKONOMIJA
Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 1 (međusprat)

  1. Barjaktarević (Nikola) Branka
  2. Bogdanović (Milan) Milica
  3. Čančar (Radmilo) Dragana
  4. Elek (Božidar) Branislava
  5. Čolaković (Ratka) Milica
  6. Gluhović (Mladen) Anastasija
  7. Ikonić (Milomir) Ivan
  8. Jakić (Darko) Nataša
  9. Jovović (Srđan) Aleksandra
  10. Jugović (Žiko) Anđela
  11. Klačar (Mladen) Jelena
  12. Koroman (Velimir) Ana
  13. Košutić (Radomir)Ana
  14. Krunić (Radomir) Nikolina
  15. Kuljanin (Ognjen) Milica
  16. Kvrgić  (Radovan) Ivana
  17. Lizdek (Milan) Tamara
  18. Marković (Radenko) Damjan
  19. Marković (Dušan) Milica
  20. Mijović (Slobodan) David
  21. Močević (Svjetlan) Ana
  22. Pandurević (Novo) Dejan
  23. Petrović (Milan) Nina
  24. Plakalović (Bogoljub) Marija
  25. Rašević (Slobodan) Ognjen
  26. Savić (Miodrag) Mirko
  27. Strika (Dragan) Sandro
  28. Urta (Slaviša) Jovana
  29. Vidaković (Radenko) Jelena
  30. Vidić (Vladimir) Nataša
  31. Zečević (Dejan) Tamara
  32. Šešlija (Rajko) Ana

Zaklјučno sa rednim brojem 32 (tridesetdva).


Studijski program TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 2 (suteren)

  1. Babić (Slaviša) Savka
  2. Bajagić (Miloš) Stefan
  3. Begović (Gligor) Verica
  4. Brčkalo (Velimir) Sofija
  5. Vukadin (Srđan) Jelena
  6. Vuković (Slavko) Mihailo
  7. Guja (Stanislav) Stefan
  8. Jovanović (Željko) Jovana
  9. Kovač (Dragan) Milica
  10. Kostović (Božidar) Marija
  11. Lopatić (Tomislav) Marija
  12. Ljubinac (Draženko) Uroš
  13. Mićević (Svetozar) Milica
  14. Mučibabić (Momčilo) Petko
  15. Okilj (Božidarka) Jana
  16. Otašević (Ljubinko) Aleksandra
  17. Pavlović (Saša) Marija
  18. Simanić (Željko) Tijana
  19. Stanišev (Jadranko) Boris
  20. Stikić (Milorad) Jelena
  21. Filipovac (Rade) Nikolina
  22. Cicović (Predrag) Sanja
  23. Čvoro (Dejan) Elena
  24. Šarenac (Radenko) Bojana
  25. Šarenac (Radenko) Jovana
  26. Šikuljak (Ljubiša) Đorđe

Zaklјučno sa rednim brojem 26 (dvadesetšest).

Ekonomski fakultet Pale

 

Meni

Početna
I ciklus studija
II ciklus studija
Postdiplomski studij
Aktivnosti
Asocijacije
Fakultet

Online:

Imamo 98 gostiju na mreži


..........