Skip to content
Vi ste ovdje: Početna I ciklus studija Upis studenata Spisak kandidata koji polažu prijemni ispit
Spisak kandidata koji polažu prijemni ispit Štampa El. pošta
petak, 25 jun 2021 14:24

KVALIFIKACIONI ISPIT / 28. 6. 2021. godine u 9:00 časova

Kandidati su obavezni da na polaganje ispita ponesu lična dokumenta (ličnu kartu ili pasoš). Pored toga, na prijemni ispit je nophodno ponijeti zaštitnu masku.

Studijski program EKONOMIJA
Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 1 (međusprat)

1. Arnaut (Rade) Strahinja
2. Beribaka (Miroslav) Miljana
3. Bjeković (Aleksandar) Jelena
4. Blagojević (Vladimir) Sara
5. Bukvić (Milenko) Ognjen
6. Cvijetić (Milan) Tamara
7. Gluhović (Zoran) Dejan
8. Delić (Rajko) Željana
9. Drašković (Milan) Anđela
10. Đurković (Radomir) Luka
11. Elez (Goran) Mateja
12. Elez (Zoran) Milan
13. Elez (Nebojša) Slađana
14. Gaco (Srđan) Dejana
15. Gavrilović (Srpko) Anastasija
16. Gavrilović (Slobodan) Jovana
17. Karadžić (Aleksandar) Ivan
18. Klačar (Miroslav) Daniel
19. Klačar (Borislav) Nikolina
20. Kovač (Željko) Strahinja
21. Kovačević (Ranka) Ljiljana
22. Kujačić (Zaharije) Dijana
23. Lopatić (Zoran) Maja
24. Lučić (Slavenko) Dejan
25. Makljenović (Radan) Milica
26. Mijović (Nedeljko) Jovana
27. Milivojević (Vlado) Ana
28. Milićević (Siniša) Jovana
29. Mićević (Marko) Jelena
30. Muharemović (Goran) Aleksandra
31. Petrović (Aleksandar) Natalija
32. Prtvar (Dragan) Milica
33. Samardžija (Dragan) Ivana
34. Sipić (Miroslav) Marina
35. Terzić (Neđo) Bojana
36. Tomić (Momir) Marija
37. Tošić (Vojin) Milica
38. Trnčić (Branislav) Milica
39. Turuntaš (Željko) Iva
40. Vlačo (Veljko) Tatjana
41. Vujičić (Zoran) Stefan
42. Vuković (Siniša) Marija
43. Ćebić (Dragoslav) Jovana
44. Šikuljak (Alen) Anamarija
45. Šupić (Ilija) Luka
46. Žarković (Spasoje) Anđela

Zaklјučno sa rednim brojem 46 (četrdesetšest).


Studijski program TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Kandidati polažu prijemni ispit u AMFITEATRU 2 (suteren)

1. Babić (Mladen) Damjan
2. Bajović (Milan) Dajana
3. Cicović (Dragan) Marko
4. Dubovina (Mladen) Anastasija
5. Eskić (Darko) Aleksandar
6. Golubović (Sanja) Tijana
7. Kakuća (Ostoja) Stefan
8. Kolar (Vladimir) Anja
9. Kolar (Vladimir) Tanja
10. Koroman (Goran) Gorana
11. Kovačić (Boro) Anđela
12. Kusmuk (Milkan) Slobodan
13. Lemez (Draženko) Višnja
14. Lopatić (Slaviša) Nikola
15. Matović (Nedeljko) Pavle
16. Ognjenović (Velibor) Milan
17. Pandurević (Andrija) Andrea
18. Rabota (Zdravka) Jovana
19. Veljić (Srđan) Vanja
20. Vidaković (Mladen) Nikola
21. Vukašinović (Igor) Anđela
22. Ćorić (Milorad) Nikola
23. Šešlija (Nenad) Jelena
24. Ždrale Tamara (Nedeljko)

Zaklјučno sa rednim brojem 24 (dvadesetčetiri).

Ekonomski fakultet Pale

Poslednje ažurirano petak, 25 jun 2021 14:30
 

Online:

Imamo 32 gostiju na mreži